27.03.2026 08:51
Норм чи стрьом плакати і викладати сльози в інтернет?
Плакати на відео — ок. Та чи робити це онлайн або викладати в інтернет відео зі сльозами на очах — ок?
Як думаєш? 
Поділитись
Дізнайтеся також
05/06/2026
Як знайти новий сенс після втрати?
05/06/2026
Привіт, літо - 2026!
22/05/2026
Це - імпульсивна "дофамінова" покупка
22/05/2026
Вболівай за себе і за тих, хто поруч
16/05/2026
ПРОЄКТИ РІШЕНЬ НА 65 СЕСІЮ
Усі повідомлення