20.03.2026 09:36
До цього не можна звикати
З часом людина звикає до всякого: те, що здавалося жахливим, перестає лякати. Імена та спогади тьмяніють, і ми опиняємося у новій реальності. У ній, на жаль, легко загубити й себе.
Тож за будь-яких умов тримайся своїх цінностей. І продовж у коментарях, що не варто нормалізувати ніколи 
Поділитись
Дізнайтеся також
05/06/2026
Як знайти новий сенс після втрати?
05/06/2026
Привіт, літо - 2026!
22/05/2026
Це - імпульсивна "дофамінова" покупка
22/05/2026
Вболівай за себе і за тих, хто поруч
16/05/2026
ПРОЄКТИ РІШЕНЬ НА 65 СЕСІЮ
Усі повідомлення