06.03.2026 09:22
Мої два стани
Хіхонька-хахоньки, але стосунки з іншими — це завжди складно 
Бо сьогодні наче і все добре, а на завтра — почуваєшся, як вичавлений лимон чи каструля, якій от-от зірве кришку. І це нормально, що не завжди буває весело і приємно. Головне — помічати свій стан, називати його, проживати і намагатися зрозуміти, що саме викликає такі почуття 
І не кажи, що на твій стан не впливають взаємини! Краще зізнайся собі чесно, що з каруселі переживаєш найважче? 
Поділитись
Дізнайтеся також
05/06/2026
Як знайти новий сенс після втрати?
05/06/2026
Привіт, літо - 2026!
22/05/2026
Це - імпульсивна "дофамінова" покупка
22/05/2026
Вболівай за себе і за тих, хто поруч
16/05/2026
ПРОЄКТИ РІШЕНЬ НА 65 СЕСІЮ
Усі повідомлення