07.02.2026 14:33
Все ок, можеш не вибачатися
Наступного разу коли перепрошуватимеш — зроби паузу і подумай, чи справді є за що?
Це просто перевірити: не проси вибачення, якщо не відчуваєш, що хочеш вибачитися. І ще за ті речі, які є в цій каруселі 
Маєш що додати в коментарях? Пиши, за що тобі ніколи не буде шкода 
Поділитись
Дізнайтеся також
05/06/2026
Як знайти новий сенс після втрати?
05/06/2026
Привіт, літо - 2026!
22/05/2026
Це - імпульсивна "дофамінова" покупка
22/05/2026
Вболівай за себе і за тих, хто поруч
16/05/2026
ПРОЄКТИ РІШЕНЬ НА 65 СЕСІЮ
Усі повідомлення