23.10.2025 09:30
Навіщо тобі психолог, якщо ти можеш сам/-а?
Ти молодець і у тебе все вийде, якщо ти працюватимеш над собою, будеш практикувати усвідомленість, вести здоровий спосіб життя та розвиватися 
Але психолог буде поруч і підтримає: коли ти зайдеш у глухий кут, слова афірмацій перестануть діяти, а всі книжки із саморозвитку будуть прочитані. Коли ти зірвешся і повернешся до шкідливої звички чи повториться неприємна ситуація з минулого. Коли ти виснажишся або тобі здаватиметься, що твої цінності несправжні…
Ні, психолог не зробить за тебе усю роботу, а його слова можуть підштовхнути до роздумів про те, чого ти раніше не помічав/-ла. Це може не завжди приємно, але часто — ефективно 
Поділитись
Дізнайтеся також
05/06/2026
Як знайти новий сенс після втрати?
05/06/2026
Привіт, літо - 2026!
22/05/2026
Це - імпульсивна "дофамінова" покупка
22/05/2026
Вболівай за себе і за тих, хто поруч
16/05/2026
ПРОЄКТИ РІШЕНЬ НА 65 СЕСІЮ
Усі повідомлення