28.06.2024 19:48
Повідомлення для жителів с. Кубей
Шановні жителі с. Кубей
28.06.24 р. працівниками відділу ЖКГ Кубейської сільської ради проводилось прибирання сміття в районі Читаку. Зібрані пакети зі сміттям стояли на вулиці, готові до утилізації в кінці робочого дня.
Але під час повернення працівників вулицею назад, виявилося що сміття з пакетів розкидано, а самі мішки для сміття зникли.

Адміністрація Кубейської сільської ради наголошує, що така поведінка є неприпустимою. Просимо поважати працю робітників сільської ради, та не соромити громаду.
Поділитись
Дізнайтеся також
05/06/2026
Як знайти новий сенс після втрати?
05/06/2026
Привіт, літо - 2026!
22/05/2026
Це - імпульсивна "дофамінова" покупка
22/05/2026
Вболівай за себе і за тих, хто поруч
16/05/2026
ПРОЄКТИ РІШЕНЬ НА 65 СЕСІЮ
Усі повідомлення